"Будiвельна компанiя "УКРБУД"

Державне публiчне акцiонерне товариство 

Про компанію

Компанія створена з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави, пов’язаних з розвитком будівельної галузі, та створення умов для підвищення конкурентноспроможності промислового, цивільного та житлового будівництва.

Компанія здійснює проектування об’єктів промислового та цивільного призначення, виконує будівельно-монтажні роботи, здійснює підготовку та перепідготовку робітничих кадрів для потреб будівельної галузі.

Компанія є відкритим державним публічним акціонерним товариством, до складу якого входить 11 дочірніх підприємств:

  • Проектні інститути;
  • Навчально-курсові комбінати

Поява на будівельному ринку України державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд» — це органічне продовження більш як півсто-літнього досвіду роботи підприємств промислового та цивільного будівництва на засадах реалізації нових стратегічних підходів до організації і здійснення проектної та будівельної діяльності.

Філософія нашої роботи виходить з еволюції ринкового попиту на продукцію будівельного призначенння. Перевагу ми надаємо комплексному підходу до роботи із потенційними інвесторами, який включає передпроектні розробки, виконання певного обсягу функцій замовника, розроблення проектів та їх реалізацію, а у подальшому — і можливу експлуатацію збудованих об'єктів.

Високий рівень технічного і технологічного оснащення компанії та дочірніх підприємств, наявність сертифікованих систем якості дозволяє максимально оперативно і на високому рівні виконати будь-які проектні та будівельно-монтажні роботи.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

Статут та інші установчі документи

Постанова Кабінету Міністрів від №897 від 13 липня 2004 року.
Положення про Правління державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" (20 квітня 2005 року).
Положення про наглядову раду державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" (19 вересня 2007 року)
Положення про ревізійну комісію державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" (27 березня 2008 року).
Постанова Кабінету Міністрів від №83 від 09 лютого 2011 року.
Статут (назва із змінами, внесенними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.02.2011 року).
Ліцензія ДПАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" 04.03.2011 - 09.02.2015 р.
Ліцензія ДПАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" 16.02.2015 - 16.02.2020 р.
Сертифікат акцій ДПАТ "Будівельна компанія "Укрбуд".
Статут Компанії (первісна редакція) від 31 грудня 2004 року
Статут Компанії (діючий) від 20 жовтня 2011 року

Кабінет Міністрів України не затверджував положення про винагороду членів наглядової ради та виконавчого органу державного публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд».