Введення в дію нового конфайнменту (МБК)


    6 червня 2019 року на території  Державного спеціалізованого підприємство (ДСП) "Чорнобильська АЕС"відбувся урочистий захід присвячений завершенню та передачі замовнику  повного комплексу будівельних та пуско-налагоджувальних робіт по введенню в дію нового безпечного конфайнменту (МБК), який має забезпечити повну екологічну безпеку зруйнованого 4-го блоку ЧАЕС.

    В урочистостях прийняли участь всі учасники будівництва – замовник, проектні та підрядні організації, державні органи ядерного регулювання України, будівельної експертизи, радіаційної медицини та представники медіа.
   Організації Компанії «Укрбуд» приймали безпосередню участь в реалізації такого масштабного і, вкрай, необхідного всьому світу проекту. За що, в числі інших будівельних організацій, отримали Подяку від голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталія Петрука та в. о. генерального директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» Сергія Калашниа.
    Компанія «Укрбуд» в подальшому буде плідно співпрацювати в реалізації проектів призначених в перетворенню ЧАЕС та зони відчуження в екологічно безпечні об’єкти