ЖК «Авангард»


Важко уявити більш підходяще місце для життя в Києві, ніж Голосієво з його нескінченними зеленими зонами і водоймами. ЖК «Авангард» розмістився в саме його серце - на Голосіївському проспекті, 95 в п'яти хвилинах від станції метро «ВДНХ».


Цей об'єкт - 25 поверхів сучасних технологій і якісних матеріалів - був побудований на залізобетонних палях буро-ін'єкційного типу, а монолітний залізобетонний каркас служить йому несучою конструкцією. Фасад будівлі утеплений за допомогою мінеральної вати, а зовнішній вигляд будинку відповідає сучасним архітектурним тенденціям.

Місцезнаходження комплексу дозволить не замислюватися про те, де гуляти Вашими дітям або куди вибратися ввечері на прогулянку - досить буде вийти з парадного найбільший парк Києва - Голосіївський - буде готовий радувати Вас своєю зеленню і каскадом озер.

За рівнем транспортної розв'язки «Авангард» може конкурувати з будь-новобудовою Києва: крім близькості станції метро «ВДНХ», за 20 хвилин Ви дійдете до станції «Васильківська», а до центру міста або аеропорту «Жуляни» - менше півгодини на машині.


Ми створили ЖК «Авангард» для тих, хто завжди мріяв вранці насолоджуватися свіжим повітрям і видом з вікна своєї квартири, але при цьому користуватися всіма благами розвиненої інфраструктури - сукупністю чинників, якими славиться нерухомість в Голосіївському районі.

Новобудова розташвана в Голосієвському районі м.Києва, в оточенні лісопаркової зони Конча-Заспи.


Поціновувачам природи прийде до вподоби парк «Голосіївський», в якому можна буде прогулятись по дорозі додому після важкого робочого дня чи провести час на свіжому повітрі з малюком. Окрім цього, парк може потішити Вас величним каскадом озер і розважальними атракціонами, які ви зможете у ньому знайти.


Не менш важливо – поряд розташовані різні мережі супермаркетів, торгівельно-розважальний центр «Магелан», кафе та ресторани, а для зручності молодих батьків – за декілька хвилин ходу розташований дитячий садок та школа.


Сама назва житлового  комплексу також з’явилося не випадково. Cлово «авангард», прийшло до нас ще з часів Петра І, від французького avant-garde і означає «передовий», «новий». У всіх напрямках слово «авангард» трактується як перший, ведучий.


ЖК «Авангард» — 25-ти поверхова монолітно-каркасна новобудова, що відповідає всім вимогам сучасного життя: починаючи з якісних матеріалів, які використовуються в будівництві, закінчуючи продуманими до найменших дрібниць плануваннями квартир. Проектом запланована підземна автостоянка для власників авто.


Ми впевнені,  що ЖК  «Авангард» прийдеться Вам до вподоби, адже  це вдале поєднання ціни, якості  та комфорту.